Cestování, ubytování, restaurace

Kartáčovaný nerez: Jeho výhody a nevýhody

Nerez patří k velice oblíbeným materiálům, které se používají prakticky všude, kde vás to jen napadne. Standardně se s ním setkáváte i vy, a to minimálně v koupelně nebo v kuchyni. Zvláště pak v kuchyni se dá nerez identifikovat na první dobrou. Z tohoto materiálů se totiž vyrábějí dřezy.

Pokračovat ve čtení

K čemu se používají komůrkové desky

Poslední desetiletí ve stavebnictví, architektuře a zemědělství lze nazvat dekádou polykarbonátu. Tento jedinečný povrchový materiál rychle získává stále více nových předmětů a vytlačuje ze stavebního trhu běžné sklo a akryl. K čemu slouží komůrkové desky?

water Lexan 6 2rs cira

Pokračovat ve čtení

Jak vybrat sušičku prádla?

Pokud čtete tento článek, znamená to, že jste již přesvědčeni, že chcete mít sušičku. Nejsme vůbec překvapeni, protože víme, že majitelé tohoto zařízení si ušetří mnoho práce a život bez sušičky si neumí představit především v zimě a na podzim.

Sušička prádla Candy CS4 H7A1DE-S bílá

Pokračovat ve čtení

Jak na octomilky?

Nepříjemného hmyzu je v našich končinách více než dost. Největší „oblibu“ mají rozhodně komáři, ale co se týče popularity, hned za nimi se drží octomilky, drobné mušky, které i přes své malé rozměry mohou způsobovat řadu nepříjemností.

Výsledek obrázku pro octomilky

Pokračovat ve čtení