Cestování, ubytování, restaurace

Elektrický obojek pomůže při večerním venčení

Pokud milujete večerní procházky se svým čtyřnohým mazlíčkem, může být skvělou prevencí při případném útěku elektrický obojek s GPS. Procházky se stanou zase o něco bezpečnější a klidnější pro vás i vašeho pejska.

alsatian-wolf-dog-or-german-shepherd-dog-and-two-PUEHJP9-min

GPS pro psa?

GPS obojky nejsou úplnou novinkou na trhu i přesto o nich mnoho chovatelů stále neví. Pro pejskaře, jejichž pejsek uteče za zvěří nebo se neposedně ztratí, jsou skvělým řešením. Díky malé krabičce, která je umístěná na obojku nebo již součástí nějakého obojku je, můžete sledovat, kde přesně se váš pejsek pohybuje. Kromě toho nabízejí tyto obojky více funkcí, které stojí za pozornost.

Vše z pohodlí mobilní obrazovky

Nemusíte se obávat, že na večerní procházky se svým miláčkem budete muset nosit maxi vysílačky. Jen proto, abyste zjistili, kde se zrovna nachází, můžete využít zařízení, které už se téměř běžně nosí v každé kapse – chytrý mobilní telefon. Stačí si stáhnout aplikaci a v pohodlí obrazovky chytrého zařízení můžete sledovat, kde se váš pejsek nachází.

Nabízí více funkcí

Kromě samotného sledování můžete přes chytré zařízení vidět mnohem více. Spousta obojků pro psa s GP nabízí více funkcí.

Malý výčet funkcí:

  •         Sledování historie pohybu
  •         Nejnavštěvovanější místa
  •         Upozornění, zda má pejsek málo pohybu
  •         Index spánku
  •         Hlídání stavu baterie

U funkcí záleží na typu obojku, každý nabízí odlišné. Nicméně jako zajímavé a pro zdraví pejska prospěšné jsme zvolili funkce jako je index spánku a upozornění, zda má pejsek dostatek pohybu. Je dobré tyto informace vědět, abyste předešli případným zdravotním potížím.

Nebojí se ani vody

Určitě znáte ten pocit, když váš rošťák uteče a než se nadějete, chladí se v nejbližší kaluži nebo rybníce. I na tyto případy jsou GPS obojky pro psy připraveny. Jsou voděodolné a mají vysokou výdrž, takže se jen tak nezničí.