Cestování, ubytování, restaurace

5 tipů na nejkrásnější výlety v okolí Bešeňové

I když létu už je pomalu konec, slevové portály stále lákají na pobyty v termálních pramenech na Slovensku. Jednou z nejvíce navštěvovaných destinací je pak právě Bešeňová, která ja vyhledávaná pro své vyhlášené termální lázne Gino Paradise Bešeňová. Zdejší termální voda má blahodárné účinky na pohybové ústrojí, ženské a urologické problémy. Nejčastěším typem ubytování v Bešenové, které slevové portály nabízí jsou hotely hned u areálu, jejich výhodou je snadná dostupnost a vysoký komfort.

ubytování bešenová

Pokračovat ve čtení

Caorle a dovolená

Caorle je ideální prázdninová destinace pro rodiny, a to i s menšími dětmi. Navíc je velmi snadné najít levné ubytování Caorle. Chcete klidnou dovolenou v kontaktu s přírodou, aniž by se museli vzdát pohodlí moderního života? Když nemáte náladu vařit, zajdete si na pizzu nebo na jídlo do restaurace. Zároveň máte veškeré zázemí k ruce, protože s dětmi se to vždy hodí. V noci se v klidu vyspíte, a neruší Vás žádné diskotéky a hlučné kluby. Když chcete, zajedete si na výlet nebo do aquaparku. Zaplavete si v obrovském, udržovaném bazénu, a na kole nebo bruslích vyzkoušíte moderní cyklostezku. Na pláž a zpět Vás poveze krásný vláček, který se Vašim dětem určitě bude moc líbit. Dovolená v Caorle čeká na Vás!

Báječná Kalábrie

Dovolená u moře v Itálii je vždy něco jiného. Není tak oblíbená jako v minulých letech, přesto má svoje kouzlo. Kalábrie je území v jižní části Apeninského poloostrova, které se téměř dotýká ostrova Sicílie a tato destinace je obklopena dvěma moři. Z jedné strany je to Jónské moře, z druhé Tyrhénské moře. Setkáte se zde s úžasnou krajinou a mnoha přírodními skvosty. Na své si zde přijdou zejména milovníci chilli, protože Kalábrie je známá v pěstování všech možných druhů paprik. A jaké je ubytování Kalábrie? Je zde spousty možností, jak vybrat levné ubytování. Od hotelů, kempů až po soukromé apartmány. Samozřejmě se nikdy nedoporučuje objednat ubytování přes cestovní kancelář, ale taká Zlín Trip Tours rozumí zákazníkům a nabízí levné ubytování Kalábrie při vlastním způsobu dopravy. A že je z čeho vybírat!

Jak definovat přepravu

Přeprava je pojem pro cílevědomé přemístění osob, nákladu či zvířat dopravními prostředky z místa A do místa B po dopravních komunikacích za účelem zisku. Je produktem dopravy. Vykonavatelem přepravy je dopravce, objednavatel se nazývá přepravce. Ten s dopravcem uzavírá přepravní smlouvu.

Pokračovat ve čtení

Turistika v Karpatech

Bílé Karpaty jsou, co se týče lyžování a lyžařské turistiky, takříkajíc polem neoraným. Žádný celostátní přehled neudává výšku zdejší sněhové pokrývky, o lyžařských střediscích v této oblasti vědí zpravidla jen obyvatelé přilehlých regionů. Výlety na běžkách zde mívají často charakter dobrodružné výpravy, kdy je nutné razit si vlastní stopu a spoléhat se na své orientační schopnosti, případně znalost terénu. Nedávno se však donesla k našim uším zvěst, že v kopcích na moravsko-slovenském pomezí nad Novou Lhotou na Hodonínsku se dá letos dobře běžkovat a že jsou zde snad i udržované lyžařské stopy. Vyrazte i vy na běžky do Bílých Karpat. Výhodné ubytování v Bílých Karpatech najdete na www.ubytovanistrani.cz