Cestování, ubytování, restaurace

Reklamní panely – na co jsou dobré?

Všichni jsme se s nimi setkali v nějakém bodě našeho života, ale jsme si jisti, že víme k čemu doopravdy reklamní panely jsou? V době, kdy reklamu vidíme všude kolem nás a jediným klidným bodem našeho denního režimu, kdy nejsme pod vlivem marketingových triků, je spánek, jakou přidanou hodnotu mají tyto panely?

Viditelnost LED panelů

Třeba Vám mohou pomoci proslavit město! Londýn je kromě Big Bena a svého Oka známý také místem, kterému se říká Piccadilly Circus, kde jsou tyto led panely k vidění na budovách. A New Yorský Time's Square není výjimkou. Na takových místech je cena inzerce samozřejmě obrovská a proto na ni dosáhnou jen opravdoví obchodní giganti, ale není to zajímavá informace? Z tohoto si můžeme vyvodit, že reklamní led panely doopravdy patří k naší sspolečnosti dneška a jsou s ní takřka srostlé.

Umístění led panelů na budovy je doopravdy skvělý marketingový tah, jelikož umožňují svítivost a propagují firmu či výrobek ve dne v noci. Svou neustálou viditelností také podporují brand building, takže se doopravdy jedná o vhodnou investici.

Informativní účely

Kromě označení budov se můžeme bavit také o informativních LED tabulích, které hojně využívají i neziskové společnosti nebo státní úřady. Jednoduše si více všímáme něčeho, co svítí a blyští se, než něčeho, co je ledabyle připíchlé na nástěnce v lepším případě sepsané malým písmem a vytisknuté z počítače, v tom horším napsané psacím písmem.

LED panely jsou tedy dobré jednak pro:

  • komerční účely
  • informativní účely
  • originální vánoční stromeček
  • sportovní události na stadionech