Cestování, ubytování, restaurace

Znáte Luha?

Pokud plánujete vícedenní výlet, je důležité zajistit si ubytování. Chystáte se například do Luhačovic? Luhačovice mají ce městě mnoho možností ubytování, pokud ale preferujete přírodu, u přehrady leží také několik hotelů. Největší kapacity mají hotely a penziony Lázní Luhačovice, kde jsou hostům k dispozici i léčebné procedury, to se ale odráží v ceně. V Luhačovicích je mnoho menších hotelů, penzionů i mnoho možností ubytování v soukromí. Jejich výhodou jsou především nižší cena a klidné prostředí. Pokud hledáte levné ubytování Luhačovice, jistě najdete!

Pronajměte si byt v Praze. Nemusí to vyjít draho!

Praha, hlavní město České republiky, je město plné pracovních příležitostí. To je také jeden z hlavních důvodů, proč se spousta lidí rozhoduje pro bydlení právě v této české metropoli. Dále se jedná o kulturní, společenské a historické město, ve kterém máte vše na dosah ruky. Ale s Prahou je spojen také luxus a drahé nájemné bytů či domů, nemluvě o vysokých kupních cenách nemovitostí.

Jestliže je bydlení v Praze pro vás dočasnou záležitostí, budete hledat ubytování Praha spíše v podobě pronájmu. Čím blíže jsou byty k centru, tím je jejich cena za pronájem vyšší. A s tím je potřeba počítat. Ale nezoufejte. Pokud totiž nepotřebujete luxusní a moderní byt s nadčasovým vybavením, ale uspokojíte se s klasickým menším bytem, můžete najít levný pronájem. Stačí pouze vědět, kde hledat. Velmi oblíbená je rezidence Topolová, která slibuje nejen nízké ceny za pronájem, ale současně vybavení na velmi dobré úrovni.

Pokračovat ve čtení

Hotel a restaurant OCTÁRNA

Chcete zůstat v Kroměříži několik dní? Řešíte otázku ubytování? V takovém případě vás uspokojí hotel Kroměříž, který disponuje kapacitou 53 lůžek. Nabízí svým návštěvníkům moderně vybavené pokoje, jejichž součástí je sociální zařízení, barevná televize, přípojka pro počítač, telefon a minibar. Většina pokojů v hotelu je dvoulůžková, ale pro rodiny s dětmi jsou připraveny takzvané rodinné pokoje, ve kterých je ložnice pro děti a rodiče zvlášť.

Pokračovat ve čtení