Cestování, ubytování, restaurace

Neváhejte a rezervujte si termín v apartmánech Anička

Zajisté jste již slyšeli o historické území na středním Slovensku, pod Vysokými Tatrami, na horním toku Váhu, které se jmenuje Liptov. Vzhledem k oddělení tohoto území od zbytku se zde v historii vyvinula kultura mírně odlišně, než ve zbytku země. 

ubytování liptov

Mezi tradice Liptova patří například vorařství na Váhu, kde se nyní rozvíjí moderní raftování. Dalším lákadlem, proč navštívit právě tuto lokalitu je přítomnost přehrady Liptovská Mara. Dobře, právě jsme se rozhodli, že tuto část Slovenska navštívíme, ale kde seženeme v okolí Liptova ubytování?

 

Nemějte strach nadstandardně vybavené apartmány Anička Vám poskytnou náhradní domov mezitím, když budete objevovat krásy našich sousedů na Slovensku. Vybrat si může z pěti stylových apartmánů, které se nachází ve dvou objektech. Na své si u nás přijdou jak rodiny s dětmi, tak zamilované páry nebo pracovní kolektivy. Apartmány jsou vybaveny televizory se satelitním příjmem, vlastním kuchyňským koutem, každý apartmán má také vlastní sociální zařízení.

 

O zábavu mít nouzi rozhodně nebudete, protože v okolí najdete dva největší aquaparky na Slovensku a to Gino Paradise Bešeňová a Tatralandia, dále je možnost turisticky prozkoumat Roháče a Vysoké Tatry.