Cestování, ubytování, restaurace

Co jsou ohraničující pásky, kdy a jak se používají?

Company, Factory, Production, Machine Production Line

 

S těmito pásky se možná běžně nesetkáme, přesto je jejich využití tak rozsáhlé. Hlavně ve skladových a výrobních prostorách jsou nezbytné pro zvýšení organizace práce a bezpečnosti zaměstnanců. Jaké jsou mezi nimi rozdíly a které by byli vhodné pro vás?

 

Skladové prostory

Velké sklady potřebují dobrou organizační strukturu a jedním z prostředků, jak jí dosáhnout jsou právě podlahové ohraničovací pásky. Ať už se jedná o fázi rozhodovací, kam má vše přijít, nebo o samotné značení pro konkrétní prostor, pásky jsou skvělou možností pro uspořádání plošného prostoru. Díky nim si budete moci uvědomit různé varianty a případně je upravit.

 

Výrobní prostory

Kromě značení oblastí, kam co patří jsou pásky důležité pro označení například cest pro chodce, přechodů, či prostor, kde je nutná zvýšená opatrnost zaměstnanců. Mimo jiné se mohou využít i na ukázání cesty k únikovým východům a hasicím přístrojům.

 

Aplikace ohraničujících pásek

Před aplikací je nutné pořádně připravit podlahy. Důležité je vyplnit a vyhladit různé spáry a vytvořit co nejhladší povrch na aplikaci pásek. Poté se musí podlaha očistit od mastnoty a prachu. Po úplném vysušení je pak možné pásky aplikovat přímo na podlahu.