Cestování, ubytování, restaurace

Mrazicí boxy pro vaši restauraci

Pomocí zmrazení můžete uchovat vaše potraviny čerstvé po velmi dlouhou dobu. Vhodné je zmrazení masa, pečiva, ale i zeleniny a ovoce.

Zavařením se ztrácí poměrně velká část živin, kdežto zmrazením se živiny zachovají.

K mrazení slouží mrazicí boxy, které najdete ve většině typů chladniček nebo se dají pořídit i samostatně nebo na míru do provozoven, které mají pro box vyhrazeny specifické prostory a potřebují tudíž atypický rozměr. Vaše restaurace by měla mít kuchyň vybavenou několika mrazicími boxy pro jendotlivé typy potravin.

5 tipů na nejkrásnější výlety v okolí Bešeňové

I když létu už je pomalu konec, slevové portály stále lákají na pobyty v termálních pramenech na Slovensku. Jednou z nejvíce navštěvovaných destinací je pak právě Bešeňová, která ja vyhledávaná pro své vyhlášené termální lázne Gino Paradise Bešeňová. Zdejší termální voda má blahodárné účinky na pohybové ústrojí, ženské a urologické problémy. Nejčastěším typem ubytování v Bešenové, které slevové portály nabízí jsou hotely hned u areálu, jejich výhodou je snadná dostupnost a vysoký komfort.

ubytování bešenová

Pokračovat ve čtení

Léto a namrazený drink, to patří k sobě!

Znáte to, když se na něco těšíte, často se stane, že to nevyjde. To se může stát i v případě chlazeného nápoje, pokud vám odejde lednička. No, ne že by se lednička vydala někam na procházku, jestli rozumíte. Někdy se stane, že když není chladicí zařízení dostatečně opečováváno, tak odejde na věčnost – prostě se pokazí. A pak si můžete o studeném drinku nechat jen zdát.

Brýle, Šumivé Víno, Zdravím, Sun Set, Večer, Samoa

Věnujte proto dostatečnou pozornost už výběru lednice či mrazáku.

Další články...