Cestování, ubytování, restaurace

Angína – projevy a léčba

Angína je jako zánět a infekce velice nebezpečná, protože se může projevit kdykoliv v průběhu roku a pokud se aplikuje neefektivní léčba, můžou se projevit komplikace a infekce se tak může rozšířit do dalších orgánů lidského těla, kde se riziko vážného ohrožení na lidském zdraví projevuje několikanásobně více.

 

Pokračovat ve čtení

Motorkou do zahraničí

Co byste řekli tomu, kdybychom si dnes rozšířili obzory v problematice motorek a skútrů a nakonec si nechali profesionálního prodejce pro případ, že by Vás to natolik nadchlo, že byste si chtěli jeden ze strojů přímo koupit. Pro mnoho lidí jsou motocykly velmi obávaným dopravním prostředkem, téměř každého motocyklistu nazývají “dárcem orgánů” a v médiích se o nich prakticky dozvídáme pouze v kontextu s dopravními nehodami a jinými komplikacemi silničního provozu. Zkusme se podívat Však na to podívat z druhé stránky a zjistíme, že jízda je mnohem více zajímavá než v automobilu.

motocyklem do zahraničí

Pokračovat ve čtení

4 zásady pro cestování letadlem s křečovými žílami

Máte problémy s křečovými žílami a jsou pro vás tak dlouhé cesty letadlem noční můrou? Není to tak zlé, jak to vypadá. Ve většině případů se vaše obavy nenaplní a vy si svou dovolenou užijete v naprostém pořádku. Přinášíme vám 4 důležité zásady, díky kterým se riziko problémů při cestování letadlem sníží opravdu na minimum!

Pokračovat ve čtení

5 věcí na které nesmíte zapomenout pokud se chystáte na dovolenou

Blíží se čas Vánoc a s tím i dovolená. Tentokrát často na horách místo u moře. Už se těšíte jak budete relaxovat ve welness, ale předtím vás bohužel ještě čeká ta méně příjemná část, a to se sbalit. A pokud máte dokonce děti, tak sami nejlépe víte, že vás čeká opravdu nelehký úkol. Dnes se dozvíte, kterých 5 věcí si určitě nesmíte zapomenout sbalit.

Další články...