Cestování, ubytování, restaurace

Jak vybrat sušičku prádla?

Pokud čtete tento článek, znamená to, že jste již přesvědčeni, že chcete mít sušičku. Nejsme vůbec překvapeni, protože víme, že majitelé tohoto zařízení si ušetří mnoho práce a život bez sušičky si neumí představit především v zimě a na podzim.

Sušička prádla Candy CS4 H7A1DE-S bílá

Pokračovat ve čtení

Jak na octomilky?

Nepříjemného hmyzu je v našich končinách více než dost. Největší „oblibu“ mají rozhodně komáři, ale co se týče popularity, hned za nimi se drží octomilky, drobné mušky, které i přes své malé rozměry mohou způsobovat řadu nepříjemností.

Výsledek obrázku pro octomilky

Pokračovat ve čtení

Fair trade móda: když nakupujete a zároveň myslíte i na životy druhých

Nechcete-li platit za oblečení zbytečně moc, ale na druhou stranu chcete chodit oblékaní slušně, můžete začít nakupovat bez brandové šatstvo.
Nejedná se o žádné pochybné výrobky, které si nasadíte jednou a pak je můžete vyhodit, jelikož vás budou buďto kousat, nebo se začnou znenadání na různých místech trhat. Ne, jde o oblečení, které je stejně kvalitní jako věci, které si dnes můžete nakoupit od předních světových značek.

letní slamák předek

Pokračovat ve čtení

Buďte styloví i na kole

Hodně z vás si možná neumí představit, že by při sportu mohli vypadat, jako by je připravoval filmový stylista. S troškou hledání to ale jde úplně snadno! Slaďte nebo namixujte barvy jednotlivých částí oblečení a dělejte parádu úplně kdekoliv.

Pokračovat ve čtení

Další články...