Cestování, ubytování, restaurace

Zajímá vás, jaké existují možnosti dovozu potravin? Tento článek je pro vás!

Nechce se vám stát hodinová fronta v prodejnách na přeprané produkty? Máme pro vás varianty v podobě služeb, o kterých jste možná ještě neslyšeli.

Velkoobchod gastronomie

Snažíte se udělat malou oslavu u sebe doma ale nemáte ingredience? Nechte to na profících. Kvalitní a lahodné mražené dezerty a zmrzliny firmy Adria Gold vám dodá své výrobky vysoké kvality přes vašeho místního dodavatele rychle a za skvělou cenu.

Dodávky obchodních řetězců

Tesco je u nás známé tím, že dováží své produkty až k vám domů. Sice vám nepřijdou hned ten samý den, ale aspoň můžete dopředu naplánovat, kdo z rodiny bude doma aby přijal celý nákup, aniž byste se museli tahat s taškami potravin sami.

Dáme jídlo

Aplikace dáme jídlo má pod sebou ve spolupráci velké množství gastro firem a restaurací po celé republice a proto máte vždy na výběr z velkého množství dováženého jídla, od pizzerií po sushi.

Nesnězeno

Tato aplikace je zatím ve svých počátcích a je třeba jí více podporovat, aby měla šanci se rozrůst po celé republice. Unikátní koncept využítí neprodaného čerstvého jídla po prodejní době restaurací umožní se slevou získat kvalitní jídlo a zajistit, aby jím firma nemusela plýtvat. Aplikace má za úkol nasytit kvalitním jídlem a snížit odpady v České republice.