Cestování, ubytování, restaurace

Kam nejčastěji Češi vyrážejí na wellness pobyty?

wellness pobyty

Teplá koupel, vířivka, příjemné masáže, relaxace. Přesně tak by se daly charakterizovat wellness pobyty, které jsou oblíbené obzvláště na podzim. Z tuzemských nabídek vítězí Mariánské lázně, ze zahraničních lokalit je to Maďarsko. Lidé jsou ochotni kvůli pohádkovým wellness pobytům cestovat i přes 500 kilometrů. Doporučujeme využít levné ubytování v Bílých karpatech v penzionu Žajgla.

Pokračovat ve čtení

Vybavte si stylově svou chatu

Potřebujete ideální vybavení interiéru na vaši chatu, které kterou jezdíte odpočívat o zrychleného velkoměsta, do prostředí plného přírody, klidu a pohody? Rozhodně byste se měli zaměřit na vybavení, ve kterém si odpočinete a budete se cítit příjemně.

Pokračovat ve čtení

Levné ubytování v Luhačovicích u přehrady

Přehrada v Pozlovicích se nachází na hranici chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Je cílem častých procházek, odpočinkovou a klidovou zónou. Je vhodná pro pěší výlety, cykloturistiku, in-line bruslení, rybaření, koupání i relax. S Luhačovicemi je propojena Jurkovičovou alejí, podél níž jsou vybudována odpočívadla, sportoviště i občerstvení. Na přehradu můžete přijet také  vyhlídkovým vláčkem z centra Luhačovic, což ocení především děti. Pokud neprahnete po ubytování přímo u lázeňské kolonády, levné ubytování Luhačovice nabízejí také právě tady, u přehrady. To je vhodné především pro sportovce a rodiny s dětmi, kteří ocení klid a mnoho způsobů sportovního vyžití.

Znáte Luha?

Pokud plánujete vícedenní výlet, je důležité zajistit si ubytování. Chystáte se například do Luhačovic? Luhačovice mají ce městě mnoho možností ubytování, pokud ale preferujete přírodu, u přehrady leží také několik hotelů. Největší kapacity mají hotely a penziony Lázní Luhačovice, kde jsou hostům k dispozici i léčebné procedury, to se ale odráží v ceně. V Luhačovicích je mnoho menších hotelů, penzionů i mnoho možností ubytování v soukromí. Jejich výhodou jsou především nižší cena a klidné prostředí. Pokud hledáte levné ubytování Luhačovice, jistě najdete!

Pronajměte si byt v Praze. Nemusí to vyjít draho!

Praha, hlavní město České republiky, je město plné pracovních příležitostí. To je také jeden z hlavních důvodů, proč se spousta lidí rozhoduje pro bydlení právě v této české metropoli. Dále se jedná o kulturní, společenské a historické město, ve kterém máte vše na dosah ruky. Ale s Prahou je spojen také luxus a drahé nájemné bytů či domů, nemluvě o vysokých kupních cenách nemovitostí.

Jestliže je bydlení v Praze pro vás dočasnou záležitostí, budete hledat ubytování Praha spíše v podobě pronájmu. Čím blíže jsou byty k centru, tím je jejich cena za pronájem vyšší. A s tím je potřeba počítat. Ale nezoufejte. Pokud totiž nepotřebujete luxusní a moderní byt s nadčasovým vybavením, ale uspokojíte se s klasickým menším bytem, můžete najít levný pronájem. Stačí pouze vědět, kde hledat. Velmi oblíbená je rezidence Topolová, která slibuje nejen nízké ceny za pronájem, ale současně vybavení na velmi dobré úrovni.

Pokračovat ve čtení

Další články...