Cestování, ubytování, restaurace

Báječná Kalábrie

Dovolená u moře v Itálii je vždy něco jiného. Není tak oblíbená jako v minulých letech, přesto má svoje kouzlo. Kalábrie je území v jižní části Apeninského poloostrova, které se téměř dotýká ostrova Sicílie a tato destinace je obklopena dvěma moři. Z jedné strany je to Jónské moře, z druhé Tyrhénské moře. Setkáte se zde s úžasnou krajinou a mnoha přírodními skvosty. Na své si zde přijdou zejména milovníci chilli, protože Kalábrie je známá v pěstování všech možných druhů paprik. A jaké je ubytování Kalábrie? Je zde spousty možností, jak vybrat levné ubytování. Od hotelů, kempů až po soukromé apartmány. Samozřejmě se nikdy nedoporučuje objednat ubytování přes cestovní kancelář, ale taká Zlín Trip Tours rozumí zákazníkům a nabízí levné ubytování Kalábrie při vlastním způsobu dopravy. A že je z čeho vybírat!

Jak definovat přepravu

Přeprava je pojem pro cílevědomé přemístění osob, nákladu či zvířat dopravními prostředky z místa A do místa B po dopravních komunikacích za účelem zisku. Je produktem dopravy. Vykonavatelem přepravy je dopravce, objednavatel se nazývá přepravce. Ten s dopravcem uzavírá přepravní smlouvu.

Pokračovat ve čtení

Turistika v Karpatech

Bílé Karpaty jsou, co se týče lyžování a lyžařské turistiky, takříkajíc polem neoraným. Žádný celostátní přehled neudává výšku zdejší sněhové pokrývky, o lyžařských střediscích v této oblasti vědí zpravidla jen obyvatelé přilehlých regionů. Výlety na běžkách zde mívají často charakter dobrodružné výpravy, kdy je nutné razit si vlastní stopu a spoléhat se na své orientační schopnosti, případně znalost terénu. Nedávno se však donesla k našim uším zvěst, že v kopcích na moravsko-slovenském pomezí nad Novou Lhotou na Hodonínsku se dá letos dobře běžkovat a že jsou zde snad i udržované lyžařské stopy. Vyrazte i vy na běžky do Bílých Karpat. Výhodné ubytování v Bílých Karpatech najdete na www.ubytovanistrani.cz

Thermal Park Bešeňová – turistické lákadlo Slovenska

Ubytování na Slovensku

Thermal Park Bešeňová je termální koupaliště, které se chlubí nejvíce železitou vodou na území Slovenska. Termální park můžete navštívit během celého roku. Čekají na vás otevřené i kryté bazény, tobogány a můžete využít mnoha doprovodných služeb. Stačí si najít ideální ubytování na Slovensku a zůstat v této lokalitě několik dní. Nudit se rozhodně nebudete.

Pokračovat ve čtení

Další články...