Cestování, ubytování, restaurace

Léto a namrazený drink, to patří k sobě!

Znáte to, když se na něco těšíte, často se stane, že to nevyjde. To se může stát i v případě chlazeného nápoje, pokud vám odejde lednička. No, ne že by se lednička vydala někam na procházku, jestli rozumíte. Někdy se stane, že když není chladicí zařízení dostatečně opečováváno, tak odejde na věčnost – prostě se pokazí. A pak si můžete o studeném drinku nechat jen zdát.

Brýle, Šumivé Víno, Zdravím, Sun Set, Večer, Samoa

Věnujte proto dostatečnou pozornost už výběru lednice či mrazáku.

Caorle a dovolená

Caorle je ideální prázdninová destinace pro rodiny, a to i s menšími dětmi. Navíc je velmi snadné najít levné ubytování Caorle. Chcete klidnou dovolenou v kontaktu s přírodou, aniž by se museli vzdát pohodlí moderního života? Když nemáte náladu vařit, zajdete si na pizzu nebo na jídlo do restaurace. Zároveň máte veškeré zázemí k ruce, protože s dětmi se to vždy hodí. V noci se v klidu vyspíte, a neruší Vás žádné diskotéky a hlučné kluby. Když chcete, zajedete si na výlet nebo do aquaparku. Zaplavete si v obrovském, udržovaném bazénu, a na kole nebo bruslích vyzkoušíte moderní cyklostezku. Na pláž a zpět Vás poveze krásný vláček, který se Vašim dětem určitě bude moc líbit. Dovolená v Caorle čeká na Vás!

Báječná Kalábrie

Dovolená u moře v Itálii je vždy něco jiného. Není tak oblíbená jako v minulých letech, přesto má svoje kouzlo. Kalábrie je území v jižní části Apeninského poloostrova, které se téměř dotýká ostrova Sicílie a tato destinace je obklopena dvěma moři. Z jedné strany je to Jónské moře, z druhé Tyrhénské moře. Setkáte se zde s úžasnou krajinou a mnoha přírodními skvosty. Na své si zde přijdou zejména milovníci chilli, protože Kalábrie je známá v pěstování všech možných druhů paprik. A jaké je ubytování Kalábrie? Je zde spousty možností, jak vybrat levné ubytování. Od hotelů, kempů až po soukromé apartmány. Samozřejmě se nikdy nedoporučuje objednat ubytování přes cestovní kancelář, ale taká Zlín Trip Tours rozumí zákazníkům a nabízí levné ubytování Kalábrie při vlastním způsobu dopravy. A že je z čeho vybírat!

Další články...