Cestování, ubytování, restaurace

5 tipů na nejkrásnější výlety v okolí Bešeňové

I když létu už je pomalu konec, slevové portály stále lákají na pobyty v termálních pramenech na Slovensku. Jednou z nejvíce navštěvovaných destinací je pak právě Bešeňová, která ja vyhledávaná pro své vyhlášené termální lázne Gino Paradise Bešeňová. Zdejší termální voda má blahodárné účinky na pohybové ústrojí, ženské a urologické problémy. Nejčastěším typem ubytování v Bešenové, které slevové portály nabízí jsou hotely hned u areálu, jejich výhodou je snadná dostupnost a vysoký komfort.

ubytování bešenová

Pokračovat ve čtení

Léto a namrazený drink, to patří k sobě!

Znáte to, když se na něco těšíte, často se stane, že to nevyjde. To se může stát i v případě chlazeného nápoje, pokud vám odejde lednička. No, ne že by se lednička vydala někam na procházku, jestli rozumíte. Někdy se stane, že když není chladicí zařízení dostatečně opečováváno, tak odejde na věčnost – prostě se pokazí. A pak si můžete o studeném drinku nechat jen zdát.

Brýle, Šumivé Víno, Zdravím, Sun Set, Večer, Samoa

Věnujte proto dostatečnou pozornost už výběru lednice či mrazáku.

Caorle a dovolená

Caorle je ideální prázdninová destinace pro rodiny, a to i s menšími dětmi. Navíc je velmi snadné najít levné ubytování Caorle. Chcete klidnou dovolenou v kontaktu s přírodou, aniž by se museli vzdát pohodlí moderního života? Když nemáte náladu vařit, zajdete si na pizzu nebo na jídlo do restaurace. Zároveň máte veškeré zázemí k ruce, protože s dětmi se to vždy hodí. V noci se v klidu vyspíte, a neruší Vás žádné diskotéky a hlučné kluby. Když chcete, zajedete si na výlet nebo do aquaparku. Zaplavete si v obrovském, udržovaném bazénu, a na kole nebo bruslích vyzkoušíte moderní cyklostezku. Na pláž a zpět Vás poveze krásný vláček, který se Vašim dětem určitě bude moc líbit. Dovolená v Caorle čeká na Vás!

Další články...