Cestování, ubytování, restaurace

Motorkou do zahraničí

Co byste řekli tomu, kdybychom si dnes rozšířili obzory v problematice motorek a skútrů a nakonec si nechali profesionálního prodejce pro případ, že by Vás to natolik nadchlo, že byste si chtěli jeden ze strojů přímo koupit. Pro mnoho lidí jsou motocykly velmi obávaným dopravním prostředkem, téměř každého motocyklistu nazývají “dárcem orgánů” a v médiích se o nich prakticky dozvídáme pouze v kontextu s dopravními nehodami a jinými komplikacemi silničního provozu. Zkusme se podívat Však na to podívat z druhé stránky a zjistíme, že jízda je mnohem více zajímavá než v automobilu.

motocyklem do zahraničí

Pokračovat ve čtení

4 zásady pro cestování letadlem s křečovými žílami

Máte problémy s křečovými žílami a jsou pro vás tak dlouhé cesty letadlem noční můrou? Není to tak zlé, jak to vypadá. Ve většině případů se vaše obavy nenaplní a vy si svou dovolenou užijete v naprostém pořádku. Přinášíme vám 4 důležité zásady, díky kterým se riziko problémů při cestování letadlem sníží opravdu na minimum!

Pokračovat ve čtení

5 věcí na které nesmíte zapomenout pokud se chystáte na dovolenou

Blíží se čas Vánoc a s tím i dovolená. Tentokrát často na horách místo u moře. Už se těšíte jak budete relaxovat ve welness, ale předtím vás bohužel ještě čeká ta méně příjemná část, a to se sbalit. A pokud máte dokonce děti, tak sami nejlépe víte, že vás čeká opravdu nelehký úkol. Dnes se dozvíte, kterých 5 věcí si určitě nesmíte zapomenout sbalit.

Mrazicí boxy pro vaši restauraci

Pomocí zmrazení můžete uchovat vaše potraviny čerstvé po velmi dlouhou dobu. Vhodné je zmrazení masa, pečiva, ale i zeleniny a ovoce.

Zavařením se ztrácí poměrně velká část živin, kdežto zmrazením se živiny zachovají.

K mrazení slouží mrazicí boxy, které najdete ve většině typů chladniček nebo se dají pořídit i samostatně nebo na míru do provozoven, které mají pro box vyhrazeny specifické prostory a potřebují tudíž atypický rozměr. Vaše restaurace by měla mít kuchyň vybavenou několika mrazicími boxy pro jendotlivé typy potravin.

Další články...