Cestování, ubytování, restaurace

5 věcí na které nesmíte zapomenout pokud se chystáte na dovolenou

Blíží se čas Vánoc a s tím i dovolená. Tentokrát často na horách místo u moře. Už se těšíte jak budete relaxovat ve welness, ale předtím vás bohužel ještě čeká ta méně příjemná část, a to se sbalit. A pokud máte dokonce děti, tak sami nejlépe víte, že vás čeká opravdu nelehký úkol. Dnes se dozvíte, kterých 5 věcí si určitě nesmíte zapomenout sbalit.

Mrazicí boxy pro vaši restauraci

Pomocí zmrazení můžete uchovat vaše potraviny čerstvé po velmi dlouhou dobu. Vhodné je zmrazení masa, pečiva, ale i zeleniny a ovoce.

Zavařením se ztrácí poměrně velká část živin, kdežto zmrazením se živiny zachovají.

K mrazení slouží mrazicí boxy, které najdete ve většině typů chladniček nebo se dají pořídit i samostatně nebo na míru do provozoven, které mají pro box vyhrazeny specifické prostory a potřebují tudíž atypický rozměr. Vaše restaurace by měla mít kuchyň vybavenou několika mrazicími boxy pro jendotlivé typy potravin.

5 tipů na nejkrásnější výlety v okolí Bešeňové

I když létu už je pomalu konec, slevové portály stále lákají na pobyty v termálních pramenech na Slovensku. Jednou z nejvíce navštěvovaných destinací je pak právě Bešeňová, která ja vyhledávaná pro své vyhlášené termální lázne Gino Paradise Bešeňová. Zdejší termální voda má blahodárné účinky na pohybové ústrojí, ženské a urologické problémy. Nejčastěším typem ubytování v Bešenové, které slevové portály nabízí jsou hotely hned u areálu, jejich výhodou je snadná dostupnost a vysoký komfort.

ubytování bešenová

Pokračovat ve čtení

Další články...