Cestování, ubytování, restaurace

Fair trade móda: když nakupujete a zároveň myslíte i na životy druhých

Nechcete-li platit za oblečení zbytečně moc, ale na druhou stranu chcete chodit oblékaní slušně, můžete začít nakupovat bez brandové šatstvo.
Nejedná se o žádné pochybné výrobky, které si nasadíte jednou a pak je můžete vyhodit, jelikož vás budou buďto kousat, nebo se začnou znenadání na různých místech trhat. Ne, jde o oblečení, které je stejně kvalitní jako věci, které si dnes můžete nakoupit od předních světových značek.

letní slamák předek

Pokračovat ve čtení

Buďte styloví i na kole

Hodně z vás si možná neumí představit, že by při sportu mohli vypadat, jako by je připravoval filmový stylista. S troškou hledání to ale jde úplně snadno! Slaďte nebo namixujte barvy jednotlivých částí oblečení a dělejte parádu úplně kdekoliv.

Pokračovat ve čtení

Vánoční dekorace pro rok 2018

Vánoce, ať je máme rádi více nebo méně, jedná se o velmi hojně oslavované období roku, kdy se scházíme a obdarováváme své nejbližší. Jelikož jsou Vánoce "top" svátkem, každým rokem je odlišují nejrůznější trendy. Takže jeden rok jsou v kurzu červená a zlatá další rok to zcela jistě platit nebude. V tomto článku si povíme, jak vyzdobím svůj dům a nastolit pravou vánoční atmosféru.

vánoční látky

Pokračovat ve čtení

Ochrana před požárem: Výběr požárních dveří do bytu

Elektrické spotřebiče nám ulehčují život, tudíž se jimi zcela pochopitelně často obklopujeme. V každé domácnosti najdeme lednice, televize, kulmy, žehličky, vysavače a jiná elektrická zařízení. Občas jsou však tito "pomocníci" velmi nebezpeční, protože je-li zařízení poškozeno, je velká pravděpodobnost vzniku zkratu a při nepozornosti i požáru! V tomto článku si řekneme, jak vybrat vhodné požární dveře do své domácnosti a tím chránit svůj život a majetek.

požární dveře

Pokračovat ve čtení

Další články...