Cestování, ubytování, restaurace

Průmyslová filtrace vzduchu pro výrobní haly

Efektivní větrání výrobní haly je zařízení, které řádně vypouští znečištěný vzduch z místa emise, omezuje jeho šíření v hale co nejvíce a současně zajišťuje přívod řádně vyčištěného a upraveného vzduchu pro potřeby zaměstnanců. Je nutné zvážit a naplánovat práci jak lokálního, tak i celkového odsávacího a přívodního větrání.

Pokračovat ve čtení

Kartáčovaný nerez: Jeho výhody a nevýhody

Nerez patří k velice oblíbeným materiálům, které se používají prakticky všude, kde vás to jen napadne. Standardně se s ním setkáváte i vy, a to minimálně v koupelně nebo v kuchyni. Zvláště pak v kuchyni se dá nerez identifikovat na první dobrou. Z tohoto materiálů se totiž vyrábějí dřezy.

Pokračovat ve čtení

K čemu se používají komůrkové desky

Poslední desetiletí ve stavebnictví, architektuře a zemědělství lze nazvat dekádou polykarbonátu. Tento jedinečný povrchový materiál rychle získává stále více nových předmětů a vytlačuje ze stavebního trhu běžné sklo a akryl. K čemu slouží komůrkové desky?

water Lexan 6 2rs cira

Pokračovat ve čtení

Jak vybrat sušičku prádla?

Pokud čtete tento článek, znamená to, že jste již přesvědčeni, že chcete mít sušičku. Nejsme vůbec překvapeni, protože víme, že majitelé tohoto zařízení si ušetří mnoho práce a život bez sušičky si neumí představit především v zimě a na podzim.

Sušička prádla Candy CS4 H7A1DE-S bílá

Pokračovat ve čtení

Další články...